Im dłużej, tym taniej
złóż zamówienie na dłużej i ciesz się niższą ceną za dzień diety!

Promocja! Wykup dietę na cały miesiąc z rabatem -10% lub zyskaj -15% zamawiając minimum 2 diety pod jeden adres.

Z kodem LATO25 dieta taniej o 25% - dieta już od 52,99zł na dzień! Do końca promocji pozostało:

Promocja! Rabat -5% przy zamówieniu na min. 5 dni z kodem: dieta

Z kodem LATO25 dieta taniej o 25% - dieta już od 52,99zł na dzień! Do końca promocji pozostało:

Darmowa dostawa

Dni
Godzin
Minut
Sekund
logo_biale (3)

CZY DIETA PUDEŁKOWA JEST DLA WSZYSTKICH?

image1

Dzisiejszy Świat funduje nam bardzo szybkie tempo życia. Każdy goni w pracy oraz w życiu codziennym. Czy starcza nam czasu na odpowiednie odżywianie? Czy jak jemy to dostarczamy naszemu organizmowi odpowiednich wartości do zdrowego funkcjonowania? Również idąc do restauracji nie mamy pewności, że dania są odpowiednio zbilansowane i dobrane dla Nas? Na szczęście tutaj możemy liczyć na ofertę cateringu dietetycznego. Czy tzw. dieta pudełkowa jest dla każdego?

Najczęściej catering dietetyczny polecany jest grupie klientów z nadwagą, uprawiających sport oraz ludziom, którzy są bardzo wygodni i nie mają czasu zajmować się gotowaniem odpowiedniej ilości posiłków. Używając diety pudełkowej można zmniejszyć ilość kilogramów nie poświęcając czasu na zakupy, gotowanie, sprzątanie kuchni i chodzenie po sklepach w celu zrobienia odpowiednich zakupów. Codzienne boxy w których znajdują się odpowiednio przygotowane i zbilansowane posiłki można znaleźć pod swoimi drzwiami zarówno domu jak i biura. Kolejną zaletą jest bardzo duża skuteczność takiej diety. Są to posiłki przygotowane przez wyspecjalizowany zespół kucharzy jak i dietetyków co przekłada się na obniżenie lub też podniesienie swojej wagi przy zdrowym i odpowiednim żywieniu. W cateringu fitaśnie posiadamy w swojej ofercie kilka wyborów diet. Począwszy od diety odchudzającej czyli tak zwanej fitaśnie dla zdrowia poprzez dietę dla sportowców jak i na inne schorzenia. W swojej ofercie również przygotowany został pakiet dla biur jak i dieta dla dwojga. Catering dietetyczny fitaśnie podąża w kierunku zdrowego odżywiania co skutkuje zdrowym trybem życia oraz dobrym samopoczuciem.

Czy warto korzystać z diety pudełkowej?

Dla osób, które chcą dbać o swoje zdrowie, sylwetkę oraz samopoczucie catering dietetyczny jest idealnym rozwiązaniem. Również dla ludzi, którzy cenią czas dieta pudełkowa jest rozwiązaniem odpowiednim, gdyż nie zajmują się żadnymi przygotowaniami posiłków, lecz otrzymują boxy i są one dedykowane właśnie dla nich. 

Jak wybrać odpowiednią firmę cateringowa?

Jednym z głównych czynników, które są bardzo ważne w doborze firmy cateringowej jest pochodzenie składników. Fitaśnie catering dietetyczny bazuje tylko na zdrowych i naturalnych składnikach pochodzących od lokalnych producentów. Jest to bardzo ważny aspekt, gdyż przekłada się na jakość posiłków serwowanych dla klientów. Również ważna  jest całościowa kontrola dietetyka, który czuwa aby jedzenie było odpowiednio zbilansow