Im dłużej, tym taniej
złóż zamówienie na dłużej i ciesz się niższą ceną za dzień diety!

Promocja! Wykup dietę na cały miesiąc z rabatem -10% lub zyskaj -15% zamawiając minimum 2 diety pod jeden adres.

Z kodem LATO25 dieta taniej o 25% - dieta już od 52,99zł na dzień! Do końca promocji pozostało:

Promocja! teraz Rabat -30%

Z kodem LATO25 dieta taniej o 25% - dieta już od 52,99zł na dzień! Do końca promocji pozostało:

Darmowa dostawa

Dni
Godzin
Minut
Sekund
logo_biale (3)

DLACZEGO WARTO WYPRÓBOWAĆ CATERING DIETETYCZNY, POTOCZNIE ZWANY DIETĄ PUDEŁKOWĄ

image0

Dieta pudełkowa w bardzo szybkim tempie znajduje sobie rzesze sprzymierzeńców. Z roku na rok przybywa coraz więcej osób, które z chęcią korzystają z usług firm cateringowych. Jest to zestaw 5 posiłków przygotowanych przez wyspecjalizowany zespół w którym ważna rolę odgrywa dietetyk. Dlaczego tak wielu ludzi w dzisiejszych czasach zamawia catering dietetyczny, a nie stołuje się w restauracjach czy też gotuje samemu? Co wpływa na decyzję ludzi, którzy chętnie sięgają po dietę pudełkową?

 1. Zdrowie
  Jednym z ważniejszych powodów dla, których ludzie oszaleli na punkcie diety pudełkowej jest fakt, że posiłki są przygotowane przez wyspecjalizowanych dietetyków, którzy dobierają odpowiednie posiłki dla danej osoby. Zapotrzebowanie kaloryczne oraz wartości odżywcze są dobierane pod klienta w zależności od diety jaką chce zastosować. Każda osoba decydując się na dietę pudełkową dobiera ją według swoich kryteriów czy to budowa tkanki mięśniowej czy też zgubienie nadmiernych kilogramów. Dla osób indywidualnych zadbanie o wszystkie ważne elementy diety jest bardzo trudne w codziennym życiu, a wybierając dietę pudełkową mamy gwarancję odpowiednio dobranych składników oraz wartości odżywczych.
 2. Oszczędność czasu
  Dla każdej osoby gotowanie zbilansowanej i odpowiedniej ilości potraw jest bardzo pracochłonne. Nawet osoby lubiące gotowanie z pewnością mogą potwierdzić. Aby przygotować posiłki trzeba najpierw udać się do sklepu po odpowiednie produkty, dokładnie je przeanalizować oraz dobrać. Również trzeba pamiętać o czasie jaki spędza się na zmywaniu naczyń oraz sprzątaniu kuchni.
 3. Smak
  W Cateringach dietetycznych przy tak dużej konkurencji każda firma, która chce się liczyć na rynku musi dbać o dobór odpowiednich produktów oraz o jakość ich przygotowania. Menu komponowane jest tak, by jedzenie było nie tylko zdrowe, ale równie smaczne, a przy okazji klienci mogą poznać nowe smaki, jakich dotychczas nie próbowali.
 4. Różnorodność
  Ogromny wybór diet jest bardzo dużym plusem. Każda osoba znajdzie odpowiednie menu dla siebie. Zarówno osoby które chcą się odchudzić jak i zwiększyć swoją masę. Wyróżniamy dietę dla zdrowia o odpowiedniej ilości kalorii począwszy od 1200 do 2500kalorii. Podobna sytuacja wygląda przy diecie sport. W ofercie mogą znaleźć odpowiednie diety dla siebie diety osoby z różnymi schorzeniami.
 5. Wygoda
  Jednym z aspektów dla których ludzie wybierają catering dietetyczny jest wygoda. W dzisiejszych czasach tempo życia jest na bardzo wysokim poziomie, każdy podąża za karierą, rozwojem osobistym oraz pieniądzem. Niektórym gotowanie nie sprawia, żadnej przyjemności, a już sprzątanie i zmywanie traktują jako karę. Tymczasem zamawiając dietę pudełkową nie martwimy się o zakupy, czas przygotowania, sprzątanie oraz zmywanie. To wszystko otrzymujemy w jednej torbie gdzie na cały dzień mamy swoje smaczne jedzenie.