Im dłużej, tym taniej
złóż zamówienie na dłużej i ciesz się niższą ceną za dzień diety!

Promocja -30% z kodem MAJOWKA30 do końca pozostało

Dni
Godzin
Minut
Sekund

DIETA BEZ LAKTOZY/BEZ GLUTENU

Dieta bez laktozy i glutenu to nie tylko konieczność u osób ze stwierdzoną celiakią, ale jeden z najnowszych trendów dietetycznych od wielu lat. Nietolerancja lub alergia na gluten stanowi wyzwanie dla wielu osób, które w sposób rygorystyczny muszą przestrzegać diety, aby chronić organizm przed niekorzystnymi i bolesnymi dolegliwościami. Podobna sytuacja ma miejsce w przypadku laktozy, której nietolerancja również zmienia się wraz z wiekiem.

Nasza dieta przygotowywana jest nie tylko w ścisłym reżimie sanitarnym w celu zapewnienia 100 % bezpieczeństwa naszym klientom, ale i również w oparciu o najwyższej jakości składniki. Wszystkie posiłki są zróżnicowane, pełne owoców, warzyw oraz innych produktów tj. jaja czy ryby, dzięki którym poczujesz się zdrowo i lekko. Zaufaj naszym specjalistom i ciesz się zbilansowanymi posiłkami, bez jakiegokolwiek niepokoju względem składu poszczególnych dań.

W razie jakichkolwiek pytań, skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegółowe parametry dotyczące eliminacji laktozy i glutenu w przygotowywanych przez nas dietach. Podstawą Twojego zadowolenia jest nasza gwarancja bezpieczeństwa, która ma dla nas znaczenie priorytetowe.

Makroskładniki w diecie:
Białko: 21%
Tłuszcz: 30%
Węglowodany: 49%

Dostępne plany kaloryczne: 1200, 1500, 1600, 1800, 2000, 2500

Promocja! Z kodem MAJOWKA30 rabat 30%

Zamów zdrową dietę 10% taniej z kodem NEW10