Im dłużej, tym taniej
złóż zamówienie na dłużej i ciesz się niższą ceną za dzień diety!

Promocja! Wykup dietę na cały miesiąc z rabatem -10% lub zyskaj -15% zamawiając minimum 2 diety pod jeden adres.

Z kodem LATO25 dieta taniej o 25% - dieta już od 52,99zł na dzień! Do końca promocji pozostało:

Promocja! teraz Rabat -30%

Z kodem LATO25 dieta taniej o 25% - dieta już od 52,99zł na dzień! Do końca promocji pozostało:

Darmowa dostawa

Dni
Godzin
Minut
Sekund
logo_biale (3)

Dieta sportowa

Dieta Sport ten program żywieniowy skierowany do osób, które są aktywne fizycznie. Tutaj ogromne znaczenie ma białko, które pozwala budować masę mięśniową oraz istotnie wpływa na procesy regeneracyjne. Plan Sport zawiera większe ilości pełnowartościowego białka i węglowodanów oraz skupia się na udziale węglowodanów prostych celem zgromadzenia glikogenu do budowy mięśni.

Dieta dla sportowców szczególnie polecana jest osobom, które uprawiają sport i są bardziej aktywne. Osoby zajmujące się sportem w stopniu zawodowym powinny uwzględnić indywidualnie przygotowany jadłospis, który zaspokoi ich konkretne potrzeby żywieniowe (np. inny sposób odżywiania w okresie zawodów, inny po zawodach itd.)

 

Jeśli sport to Twój styl życia, pasja, sposób na spędzanie wolnego czasu, a przy okazji zależy Ci na tym, by organizm poddawany wysiłkowi miał z czego czerpać zdrową energię potrzebną do ćwiczeń oraz regeneracji, to rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze. Nasza dieta powstała z myślą o osobach, którym zależy na osiąganiu jeszcze lepszych efektów, bez konieczności utraty czasu na planowanie posiłków podczas intensywniejszych sesji treningowych.

Makroskładniki w diecie:
Białko: 30%
Tłuszcz: 25%
Węglowodany: 45%

Dostępne plany kaloryczne: 2000, 3000, 4000