Im dłużej, tym taniej
złóż zamówienie na dłużej i ciesz się niższą ceną za dzień diety!

Promocja! Wykup dietę na cały miesiąc z rabatem -10% lub zyskaj -15% zamawiając minimum 2 diety pod jeden adres.

Z kodem LATO25 dieta taniej o 25% - dieta już od 52,99zł na dzień! Do końca promocji pozostało:

Promocja! teraz Rabat -30%

Z kodem LATO25 dieta taniej o 25% - dieta już od 52,99zł na dzień! Do końca promocji pozostało:

Darmowa dostawa

Dni
Godzin
Minut
Sekund
logo_biale (3)

DIETA DLA WEGETARIAN + FISH

Dieta Vege dedykowana jest osobom, które nie spożywają mięsa oraz wszelkich jego przetworów. Dlatego niezbędne jest dostarczenie odpowiednich składników i innych drogocennych mikroelementów poprzez wykorzystanie produktów alternatywnych, które zaspokoją potrzeby organizmu. Dieta dla wegetarian wymaga odpowiedniego przygotowania oraz zbilansowania, o czym doskonale wiemy.

Nasza dieta bazuje na wysokobiałkowych produktach pochodzenia niezwierzęcego, dzięki czemu możesz mieć pewność, że w pełni odzwierciedli wszelkie walory smakowe, jak i funkcyjne. Znajdziesz tutaj bogatą gamę produktów, które doskonale wpłyną na Twoje samopoczucie z uwagi na ich silne zróżnicowanie. To nie tylko podstawowe produkty jak jaja czy rośliny strączkowe, ale szereg innych, które pozytywnie Cię zaskoczą!

Niezależnie od tego czy rezygnujesz z mięsa z powodów zdrowotnych, czy etycznych – poczujesz się doskonale, a przygotowane posiłki będą pełnowartościowe i smaczne. Od tej chwili nie musisz się martwić o dostarczanie swojemu organizmowi niezbędnych witamin. Ciesz się chwilą, żyj w zgodzie ze sobą i rozkoszuj się wyjątkowym smakiem nowej, w pełni dopasowanej do Ciebie diety.

Makroskładniki w diecie:
Białko: 17%
Tłuszcz: 30%
Węglowodany: 53%

Dostępne plany kaloryczne: 1200, 1500, 1800, 2000, 2500