Im dłużej, tym taniej
złóż zamówienie na dłużej i ciesz się niższą ceną za dzień diety!

Promocja -30% z kodem MAJOWKA30 do końca pozostało

Dni
Godzin
Minut
Sekund

DIETA DLA WEGETARIAN

Dieta Vege dedykowana jest osobom, które nie spożywają mięsa oraz wszelkich jego przetworów. Dlatego niezbędne jest dostarczenie odpowiednich składników i innych drogocennych mikroelementów poprzez wykorzystanie produktów alternatywnych, które zaspokoją potrzeby organizmu. Dieta dla wegetarian wymaga odpowiedniego przygotowania oraz zbilansowania, o czym doskonale wiemy.

Nasza dieta bazuje na wysokobiałkowych produktach pochodzenia niezwierzęcego, dzięki czemu możesz mieć pewność, że w pełni odzwierciedli wszelkie walory smakowe, jak i funkcyjne. Znajdziesz tutaj bogatą gamę produktów, które doskonale wpłyną na Twoje samopoczucie z uwagi na ich silne zróżnicowanie. To nie tylko podstawowe produkty jak jaja czy rośliny strączkowe, ale szereg innych, które pozytywnie Cię zaskoczą!

Niezależnie od tego czy rezygnujesz z mięsa z powodów zdrowotnych, czy etycznych – poczujesz się doskonale, a przygotowane posiłki będą pełnowartościowe i smaczne. Od tej chwili nie musisz się martwić o dostarczanie swojemu organizmowi niezbędnych witamin. Ciesz się chwilą, żyj w zgodzie ze sobą i rozkoszuj się wyjątkowym smakiem nowej, w pełni dopasowanej do Ciebie diety.

Makroskładniki w diecie:
Białko: 17%
Tłuszcz: 30%
Węglowodany: 53%

Dostępne plany kaloryczne: 1200, 1500, 1800, 2000, 2500

Promocja! Z kodem MAJOWKA30 rabat 30%

Zamów zdrową dietę 10% taniej z kodem NEW10