Im dłużej, tym taniej
złóż zamówienie na dłużej i ciesz się niższą ceną za dzień diety!

Promocja -30% z kodem MAJOWKA30 do końca pozostało

Dni
Godzin
Minut
Sekund

DIETA DLA ZDROWIA

Dieta dla zdrowia to coś więcej, niż zwykły catering i odpowiednia kaloryczność dostosowana do Twojego trybu życia. To przede wszystkim doskonale zbilansowane posiłki ukierunkowane pod kątem zwiększenia witalności i dobrego samopoczucia.

Dedykowana jest dla osób, które chcą przede wszystkim zadbać o swoje zdrowie poprzez uzupełnienie wszelkich podaży niezbędnych do właściwego funkcjonowania organizmu. Moc warzyw i owoców oraz innych drogocennych elementów doskonale wpłyną na Twoje zdrowie.

Dieta przygotowywana jest pod czujnym okiem wykwalifikowanych dietetyków, którzy dbają o to, by wszystkie posiłki były zróżnicowane i zawierały najcenniejsze produkty. Znajdziesz w niej produkty superfoods, które charakteryzują się niezwykle dobroczynnym działaniem. To także szereg innych produktów o właściwościach antyoksydacyjnych, wzmacniających i pomagających pozbyć się wszelkich zalegających toksyn z Twojego organizmu.

Moc witamin i mikroelementów wpłynie nie tylko na kondycję zdrowotną Twojego organizmu, ale przede wszystkim na Twoją sylwetkę. Dostarczając wysokiej jakości produkty o niskim stopniu przetworzenia, wpłyniesz dodatkowo na swój wygląd, co dodatkowo spotęguje działanie diety.

Zadbaj o siebie już dziś i poczuj się doskonale we własnej skórze!

Makroskładniki w diecie:
Białko: 21%
Tłuszcz: 30%
Węglowodany: 49%

Dostępne plany kaloryczne: 1200, 1500, 1600, 1800, 2000, 2500

Promocja! Z kodem MAJOWKA30 rabat 30%

Zamów zdrową dietę 10% taniej z kodem NEW10