Im dłużej, tym taniej
złóż zamówienie na dłużej i ciesz się niższą ceną za dzień diety!

Promocja! Wykup dietę na cały miesiąc z rabatem -10% lub zyskaj -15% zamawiając minimum 2 diety pod jeden adres.

Z kodem LATO25 dieta taniej o 25% - dieta już od 52,99zł na dzień! Do końca promocji pozostało:

Promocja! teraz Rabat -30%

Z kodem LATO25 dieta taniej o 25% - dieta już od 52,99zł na dzień! Do końca promocji pozostało:

Darmowa dostawa

Dni
Godzin
Minut
Sekund
logo_biale (3)

DIETA NA HASHIMOTO

Dieta dedykowana dla osób, u których stwierdzono przewlekłe zapalenie tarczy o podłożu immunologicznym, znane jako choroba Hashimoto. Tego rodzaju schorzenie powoduje przewlekły stan zapalny w organizmie wymaga odpowiedniej diety, która wspomoże prawidłowe funkcjonowanie tarczycy. Z tego powodu niezwykle istotny jest dobór składników, w efekcie czego dieta będzie nie tylko wartościowa, ale odpowiednio zbilansowana.

Dieta na Hashimoto odzwierciedla wszystkie Twoje potrzeby. Posiłki przygotowywane są w oparciu o wielonienasycone kwasy tłuszczowe, węglowodany złożone, a także o źródła pełnowartościowego białka oraz produkty bogate w błonnik pokarmowy. Niezwykle ważne są również inne drogocenne elementy usprawniające pracę tarczy, m.in. selen czy żelazo.

Otaczamy opieką wszystkich naszych klientów i robimy wszystko, aby opracowane przez nas diety były bezpieczne, zdrowe i pełnowartościowe. Zależy nam na tym, aby każda osoba mogła się z nami poczuć komfortowo poprzez odpowiednio dobrany jadłospis, z zachowaniem wszelkich walorów smakowych. Przy dolegliwościach związanych z Hashimoto oferujemy dietę o obniżonej ilości węglowodanów oraz eliminujemy z niej gluten i laktozę.

Makroskładniki w diecie:
Białko: 21%
Tłuszcz: 30%
Węglowodany: 49%

Dostępne plany kaloryczne: 1200, 1500, 1800, 2000, 2500