Im dłużej, tym taniej
złóż zamówienie na dłużej i ciesz się niższą ceną za dzień diety!

Promocja -30% z kodem MAJOWKA30 do końca pozostało

Dni
Godzin
Minut
Sekund

DIETA Z NISKIM IG

Dieta z niskim indeksem glikemicznym jest przede wszystkim dedykowana tym osobom, którym zależy na wyeliminowaniu ze swojej diety produktów o wysokim IG. Są to niczym innym produkty, które charakteryzują się wysoką zawartością cukrów prostych. Po ich spożyciu drastycznie rośnie poziom cukru we krwi, co niestety przekłada się na znaczący wzrost stężenia insuliny w organizmie. Ma to szczególne znaczenie w przypadku osób, które borykają się z takimi dolegliwościami jak insulinoodporność

Właśnie dlatego doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest przygotowanie odpowiedniej diety, z zachowaniem najwyższych standardów i walorów smakowych. Dieta z niskim IG zawiera bardzo dużo warzyw, ale i również owoców! Oczywiście tych, które będą dla Ciebie w pełni bezpieczne tj. jagody, borówki czy truskawki. Przygotowywane przez nas posiłki bazują na produktach o niskiej lub znikomej zawartości cukru.

Im żywność jest bogatsza w błonnik pokarmowy oraz stopień jej przetworzenia jest niższy, tym indeks glikemicznym jest niższy. Dzięki naszej diecie poczujesz się zdrowo i odzyskasz siły do działania, dzięki pełnowartościowym i pysznym posiłkom przygotowywanych pod czujnym okiem naszych wykwalifikowanych dietetyków.

Dostępne plany kaloryczne: 1400, 2000

Promocja! Z kodem MAJOWKA30 rabat 30%

Zamów zdrową dietę 10% taniej z kodem NEW10