Im dłużej, tym taniej
złóż zamówienie na dłużej i ciesz się niższą ceną za dzień diety!

Promocja! Wykup dietę na cały miesiąc z rabatem -10% lub zyskaj -15% zamawiając minimum 2 diety pod jeden adres.

Z kodem LATO25 dieta taniej o 25% - dieta już od 52,99zł na dzień! Do końca promocji pozostało:

Promocja! teraz Rabat -30%

Z kodem LATO25 dieta taniej o 25% - dieta już od 52,99zł na dzień! Do końca promocji pozostało:

Darmowa dostawa

Dni
Godzin
Minut
Sekund
logo_biale (3)

DIETA Z NISKIM IG

Dieta z niskim indeksem glikemicznym jest przede wszystkim dedykowana tym osobom, którym zależy na wyeliminowaniu ze swojej diety produktów o wysokim IG. Są to niczym innym produkty, które charakteryzują się wysoką zawartością cukrów prostych. Po ich spożyciu drastycznie rośnie poziom cukru we krwi, co niestety przekłada się na znaczący wzrost stężenia insuliny w organizmie. Ma to szczególne znaczenie w przypadku osób, które borykają się z takimi dolegliwościami jak insulinoodporność

Właśnie dlatego doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest przygotowanie odpowiedniej diety, z zachowaniem najwyższych standardów i walorów smakowych. Dieta z niskim IG zawiera bardzo dużo warzyw, ale i również owoców! Oczywiście tych, które będą dla Ciebie w pełni bezpieczne tj. jagody, borówki czy truskawki. Przygotowywane przez nas posiłki bazują na produktach o niskiej lub znikomej zawartości cukru.

Im żywność jest bogatsza w błonnik pokarmowy oraz stopień jej przetworzenia jest niższy, tym indeks glikemicznym jest niższy. Dzięki naszej diecie poczujesz się zdrowo i odzyskasz siły do działania, dzięki pełnowartościowym i pysznym posiłkom przygotowywanych pod czujnym okiem naszych wykwalifikowanych dietetyków.

Dostępne plany kaloryczne: 1400, 2000